ENDUSTRİYEL İŞLETME MERKEZİ

2010 yılı itibari ile endustriyel sektörde faaliyetine başlamış olan şirketimiz ilk yıllarında gestra friması özelinde tek türkiye yetkili servisi ve marmara bölgesi satış bayisi olarak faaliyet göstermiş 2014 yılından sonra ise tüm ilişkileri bitmiş ve özel servis ve türkiye tedarikçisi olarak gestra ve rtk ürünlerin satış ve sonrası teknik destek hizmetlerini vermeye devam etmiştir.

2014 yılı bizim için farklı bir atılım ve başlangıç oldu ve ispanya menşeeli vyc ındustrıal s.a firması ile distribütörlük anlaşması yaptık.

Tüm ürün gamı gestra ve sprıax sarco ya muadil hatta daha güncel teknoloji ile üretilmekte tüm mekanik ve elektromekanik ürünlerin ar-ge ve üretimlerinin aynı firma bunyesınde yapılması avantajınıda bizlere sunmaktadır.

Doğal ve vazgeçilemez tercih edilme sebebimiz sektörde ki en tecrubeli servis ve proje uygulama ekibine sahip olmamızdır.

Satış ve sonrası hizmetlerde eletronik muh leri ve makina muhendislerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Ayrıcalıklarımzdan bir diğeri ise tüm motorlu ; pneumatıc ;ve mekanik kontrol vana gruplarında dünya ca bilinen alman firmaarı ile çalışmaktayız.kfm vana distribütörlüğü nü ve rtk vana da türkiye tedarikçisi olarak hizmet veriyor olmamızdır.

Tüm iyi dilek ve temennilerimle öncelikle bayilerimiz ve satış yaptığımız müşterilerimizin güçlü bir çözüm ortağı ve partnerleri olarak yanlarında olduğumu ifade eder mutlu huzurlu ve gelişen bir türkiyeye katkıda bulunabilmek dileği ile tüm endüstriyel işletme ailesi ne ve destekçilerini şükranlarımı sunuyorum.

ENDİMER
ÜMİT CÜNEYİT AKÇAY
ELK.HAB.MUH 
Copyright © 2016 Vyc Turkiye
Son Güncelleme Tarihi : 16.1.2022

This content comes from a hidden element on this page.

The inline option preserves bound JavaScript events and changes, and it puts the content back where it came from when it is closed.

Click me, it will be preserved!

If you try to open a new ColorBox while it is already open, it will update itself with the new content.

Updating Content Example:
Click here to load new content